Ma Vendel névnapja van, holnap Orsolya napja lesz.

Mai dátum: 2021 október 20.

Október 9.-én iskolánk hip-hop táncosai Budapesten vettek részt a Ritmuscsapatok Országos Őszi Bajnokságának utolsó elemén. Az igen nagy számú nevezéssel lezajló verseny éjszakába nyúlóra sikeredett, de tanulóink méltón helyt álltak és gyönyörű eredményeket szereztek.

Zsorda Milán (7. osztály) duó kategóriában párjával Mezei Laurával 2. helyen végeztek, ezüst érmet szereztek. Brusznyiczki Adél és Szécsi Panna (8. osztály) duó kategóriában életük első duó versenyén arany érmet szereztek, a dobogó legfelső fokára állhattak. Adél szóló kategóriában 2. lett, ezüst érmet kapott. Bencze Zorka (5. osztály) szóló kategóriában 2. helyezést ért el, duó kategóriában párjával Turna Bencével szintén a dobogó 2. fokára állva ezüst érmet kaptak.

Edzőik: Kovács Krisztina és Kovács Zsanett – Babilon Tse.

Gratulálunk!