Ma Ambrus névnapja van, holnap Mária napja lesz.

Mai dátum: 2021 december 7.

MENTSD MEG GLÓBIT! – környezetvédelmi rajzpáláyzat óvodásoknak

Díjazottak – 6-7 évesek –
1. hely: Baksa Blanka Búzavirág csoport
2. hely: Darida Marcell Szamóca csoport
3. hely: Jankovszky Adél Tulipán csoport – Trabach Szonja Szamóca csoport

4-5 évesek-
1. hely: Kovács Mira Szamóca csoport
2. hely: Prievara Hanna Szamóca csoport
3. hely: Valach Fruzsina Panda csoport

Különdíjasok:
Kugyela Szofi, Kunstár Gerda, Rónyai Lóránd Búzavirág csoport
Monostori Petra, Závoda Szonja Szamóca csoport
Polgár Roxána Panda csoport

Csodálatos alkotásuk elismerésben részesült:

Gazsó Lili, Kis-Kálnay Napsugár, Molnár Krisztina Hanna, Simon Lotti Iringó Tulipán Csoport
Makai Luca, Megyeri Molli Alma csoport
Rónyai Kinga Panda csoport
Fodor Márta, Molnár Klára Szamóca csoport

TEGYÜNK ÉRTE! környezetvédelmi rajzpályázat alsó tagozatosok részére

1. osztályosok
1. hely: Nieddu Azzurra
2. hely: Magyar Maja
3. hely: Füzi Lilien
Különdíjasok: Bálint Kende, Hegedűs Hanna, Kovács Szabolcs, Molnár Tibor, Lestyán Krisztián, Szabó Enikő, Szula Jázmin

2. osztályosok

1 hely: Jankovszky Vencel
2. hely: Krecsmarik Roberta
3. hely: Révész Ábel
Különdíjasok: Almási Dóra, Ádám Hunor, Demcsák Andrea, Győri Lujza, Sindel János Csanád, Szuprics Attila, Peres Mihály

3. osztályosok

1 hely: Stafira Liza – Prjevara Hanna – Csernus Liliána
2. hely: Posgay Boglárka – Bartha Nikolett
3. hely: Lestyan-Goda Sára – Jancsó Hunor
Különdíjasok: Áchim Tamara, Horváth Amira, Molnár Márta, Németh János, Sinka Anna, Szlovák Olívia, Vígh Hunorka Csepke
Bagosi Tamás, Kovács Zétény, Komár Zalán, Laczi Enikő, Magyar Jázmin, Misik Kornélia Tekla, Sonkoly Balázs, Tímár Nándor,

4. osztályosok
1 hely: Urbancsok Kata
2. hely: Palyov Lara
3. hely: Kunstár Gellért
Különdíjasok: Bajusz Botond, Bencze Zorka, Bohák Gréta, Csapó Sára, Kondacs György, Petrás Zília, Takács Henrietta Liliána, Uhljar Dóra Léna, Varga Adina,

TE IS A ZÖLD BOLYGÓ ŐRZŐJE VAGY! – esszéíró pályázat felső tagozatosok részére

5-6 osztály

I. hely Kelemen Kata
II. hely Majoros Ádám-Laurinyecz Levente
III. hely Szebegyinszki Rita – Baráth Barna
Különdíj: Tolisz Nikosz, Tóth Iringó, Kovács Kiara Klára

7. osztály

I. hely Kasnyik Hédi
II. hely Bencze Hunor
III. hely Baksa Barna – Brusznyiczki Adél
Különdíj: Major Zsófi, Molnár Sára, Diviki Anett

8. osztály

I. hely Groditzki Anna – Wertheim Amanda
II. hely Gombos Béla
III. hely Komlós Ágota – Kiss Dominik
Különdíj: Bődi Zorka, Simonfi József, Gombár László, Muha Mercédesz, Lajtos Dániel, Nieddu Roberto

GRATULÁLUNK AZ ELKÉSZÜLT, ÉRTÉKES ALKOTÁSOKHOZ!