Ma Ákos, Bátor névnapja van, holnap Elemér napja lesz.

Mai dátum: 2024 február 27.

A A A

A városunk szépítéséért felelős Szarvasi KOMÉP kft. negyedik alkalommal szervezett kertészeti szakkiállítást és vásárt a Zenepavilon környezetében, ahol óvodások és iskolások csoportokban vehettek részt a virágültetési "versenyben".

ÖKOISKOLA lévén igyekszünk megóvni, szépíteni a körülöttünk lévő természeti környezetet, ezért intézményünket három csapat is képviselte a Virágok vasárnapján. Az óvodások "Hortenzia" csapatnévvel, az alsósok "Tündérvirág" és a felsős tanulók "Angyaltrombita" néven jelentkeztek városunk szebbé varázsolásának programjába.

A gyerekek nagy rutinnal estek neki a palántázáshoz, hiszen pár hete a Gyakorló udvarát díszítették tavaszi növényekkel. A kiskertészek gondosan megtervezett, ötletes elrendezésekkel teli virágzó oázist igéztek meg a Zenepavilon körül, amit a rendezvény végén díjaztak is. A résztvevő csapatok 5000 forint értékű vásárlási utalványt nyertek. Ezt felhasználva még több pompázó növénnyel gazdagíthatjuk intézményünk környékét.

Urbancsek Nikola tanító