Ma Emma névnapja van, holnap Konrád, Tivadar napja lesz.

Mai dátum: 2024 április 19.

A A A

Második alkalommal is győzedelmeskedtek felső évfolyamos diákjaink a május 05-ének délelőttjén megrendezett II. Szarvasi Nebuló Kupa Diák Sárkányhajó Versenyen, melyre Szarvason, a Holt-Körös Vízi Színház előtti szakaszán, festői környezetben került sor. A 6., 7. és 8. osztályos tanulókból álló legénységünk, a remek rajtolást követően a ritmust diktáló dobos és az evezősök összehangolt munkájának eredményeképpen jelentős fölénnyel aratott győzelmet a többi csapatokkal szemben. Külön köszönet illeti a verseny főszervezőjét, Szító Szabolcsot, aki a versenyt megelőző napokban gyakorlást biztosított valamennyi iskola legénysége számára és ezzel nagy mértékben hozzájárult diákjaink sikeréhez.

A legénység tagjai:
Ancsin Attila,Brachna Balázs,Kasik Ákos,Kiri Máté,Komlós Barnabás,Varga Bence,Závoda Zalán,Monostori Péter,Kovács Zsombor,Kugyela Kristóf,Nagy-Bobvos Noel,Tóth Etele,Bakula Illés Boldizsár,Koncz Dóra,Tomasovszki Odett,Kis Alexandra,Fodor Anita,Pálinkás Luca,Kerekes Laura,Jelen Zsófia

Dobos: Kalocsai Csenge

Testnevelő: Gulyásné Dékán Klára

Gratulálunk a legénység tagjainak!

Newjsag.hu cikk