GÁL FERENC FŐISKOLA SZARVASI GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓÓVODA --- FERENC GÁL COLLEGE’S TEACHER TRAINING ELEMENTARY SCHOOL AND TEACHER TRAINING KINDERGARTEN, SZARVAS --- LEHRGRUND- UND HAUPTSCHULE, LEHRKINDERGARTEN- UND KRIPPE FÜR LEHRERAUSBILDUNG DER FERENC GÁL HOCHSCHULE, SZARVAS --- LEHRGRUND- UND HAUPTSCHULE, LEHRKINDERGARTEN- UND KRIPPE FÜR LEHRERAUSBILDUNG DER FERENC GÁL HOCHSCHULE, SZARVAS --- AKADEMIA FRANTISEK GÁL SARVASSKA CVICNÁ ZÁKLADNÁ SKOLA, CVICNÁ MATERSKA SKOLA A DETSKÉ JASLE --- FERENC GALOSKI OPRUNI SHKOLASKI SITYORI-SHKOLA THAJ NURZERA, SHAVORENGI-KRESHA ANDO SARVASHO

Aktuális híreink

Vissza a hírekhez

Eredményes Szavaló Gyakorlósok Békéscsabán

2020. március 6-án 8. alkalommal került megrendezésre a Kortárs Versmondó Verseny Kárpát-medencei döntője Békéscsabán.

Minden évben más-más költő vagy költőnő verseiből válogathatnak a versmondók, idén Nagyálmos Ildikó székelyudvarhelyi költő műveiből készültek az óvodás és általános iskolás gyerekek, 1-8. osztályig. Ebben az évben közel 230 versenyző jelentkezett 28 intézményből erre a megmérettetésre.

A magas létszám miatt 4 különböző helyszínen versenyeztek a gyerekek, mindannyian korcsoportjuk szerint arany, ezüst vagy bronz minősítéssel térhettek haza.

Intézményünket 15 gyermek képviselte:

 

Óvoda:

Búzavirág csoport:

Füzi Lilien – ezüst minősítés (felkészítője: Fabóné Nagy Andrea)


Cseresznye csoport:

Bajusz Bende - ezüst minősítés ( felkészítője: Gyekiczki Istvánné)

Kocsis Kornél – arany minősítés (felkészítője: Gyekiczki Istvánné


Iskola:

2. osztály

Bartha Nikolett – bronz minősítés

Szlovák Olívia - ezüst minősítés (felkészítőjük: Komlósné Szirom Anita)

3.osztály 

Csapó Sára - bronz minősítés

Takács Henrietta – ezüst minősítés (felkészítőjük: Koppányiné Langó Zsuzsanna)

4.osztály

Zelenák Zénó - arany minősítés

Tiba Roland Botond – arany minősítés (felkészítőjük: Prjevaráné Berényi Boglárka)
Gratulálunk a Gyakorlós gyerekeknek és felkészítőiknek!

5. osztály

Laurinyecz Levente – ezüst minősítés (felkészítője: Stafira-Lovas Ilona)

Szabó Kira – bronz minősítés (felkészítője: Kiri Anita)

6. osztály

Szécsi Emma – ezüst minősítés (felkészítője: Stafira-Lovas Ilona)

Molnár Sára – bronz minősítés (felkészítője: Kiri Anita)

Sziklai Gyula – ezüst minősítés (felkészítője: Kiri Anita)

7. osztály

Groditzki Anna – bronz minősítés (felkészítője: Stafira-Lovas Ilona)

2020-03-10

Tovább az összes hírhez...

  • Szülők akadémiája - Közös értékünk a gyermek... mindent a gyermeknevelésről -nem- csak szülőknek!
  • Szent Klára Plébánia hírlevelei
  • Galéria - Óvodai-iskolai képgyűjtemény. Óvodánk - iskolánk eseményeiről, programjairól.
  • Csoportjaink, osztályaink
  • LURKÓNIA - Körös-szögi Kiskamasz Unió
  • Munkatársak - Szakvezető óvodapedagógusok, szakvezető tanítók, pedagógiai munkánkat segítő munkatársak
GÁL FERENC FŐISKOLA SZARVASI GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GYAKORLÓÓVODA · 2011